Rymwid Training
     COACHING

   Coachingowe spotkania z klientami opieram na doświadczeniach zdobytych w Studium Coachingu K-Training Klausa Karstaedt’a. Drugim fundamentem mojej pracy jest NVC (Nonviolent Communication), którego uczyłem się na warsztatach w Polsce, Niemczech oraz USA. Trzecia silna podbudowa mojej pracy jako coacha to doświadczenia zdobyte podczas dwuletniego programu EURO LIFE (Learning & Integration Full Embodiment) Roberta Gonzalesa.

Moich klientów wspieram w prowadzeniu personelu, kierowaniu zespołami, zarządzaniu projektem, organizacji pracy własnej… Wspólnie szukamy tego co wzmacnia ich podczas procesu podejmowania decyzji oraz w docieraniu do kwintesencji codziennego, prowadzonego przez nich biznesu. Odnajdujemy pokłady chęci i energii do tworzenia satysfakcjonującej i z lekkością wykonywanej pracy.

Dzięki praktyce oraz wielowymiarowemu korzystaniu z poznanych i doświadczonych przeze mnie ćwiczeń, uczestnikom moich sesji pomagam doświadczyć i zrozumieć rolę informacji płynących z ich własnego ciała. Stwarzam przestrzeń, by odnaleźli, poczuli i wyzwolili energię potrzebną do codziennego działania na polu zawodowym i prywatnym. Jako trenera biznesu oraz coacha fascynuje mnie znajdowanie i usprawnianie sposobów komunikowania się z innymi oraz sobą samym. Wierzę, że przyczynia się to do chęci kreowania współpracy i współdziałania.

Preferuję pracę w formie indywidualnych sesji. Na wstępie, wspólnie z klientem, określamy potrzeby i kierunek obieranej przez niego drogi.


Marcin Świerczyński,
zachęcam do kontaktu.